מאחורי העדשה

נעים מאוד אני הגר רפאלי, צלמת מקצועית המתמחה בצילומי הריון וניובורן. תפיסת הרגעים המיוחדים ביותר בחיים.

אני גרה במושב ישרש עם משפחה חמה ותומכת. יש לי בעל מקסים- אייל, וביחד אנחנו הורים לשלושת הפלאים של חיינו, ירין נועם ויובל.

בשנת 2001 עברתי להתגורר באטלנטה, שבארה”ב. שם למדתי, הוסמכתי ורכשתי את נסיוני הרב בתחום צילום התינוקות.

בשנת 2014, אחרי 12 שנים בארה"ב החלטנו לשוב לישראל.

אני כל כך נהנת לצלם את ההורים הטריים בצילומי הניו בורן לאחר הלידה עם התינוק בידיהם. מרגש לראות מבעד לעדשת המצלמה את החיבור הנוצר בין האם או האב לבין התינוק.

כאמא אני אוהבת ללכוד את הפרטים הקטנים, כצלמת, אני יודעת לעשות את זה טוב.. הסגנון שלי הוא עדין ורך, מתוקונעים לעין אך יחד עם זאת יצירתי ואומנותי מתאים במיוחד לניו בורן ולהריוניות בשיא פריחתן.

אני חברה באגודת צלמות הניובורן הבין לאומית – INP בשל כך, אני מחוייבת לסטנדרט גבוה מאוד של בטיחות לאם ולתינוק בזמן הצילום.

בסטודיו שלי תמצאו מרחב מחבק ומפנק המותאם במיוחד לנוחיותן של הנשים הבאות להתרגש מול המצלמה בלכידת הנשות שלהן בתהליך ההריון המרגש, במגוון רחב של אביזרים וציוד שנרכש בארה”ב ונבחר בקפידה לאורך השנים: רקעים, בדים, תפאורות , שמיכות , כובעים, סרטים ועוד אביזרים המותאמים ומעוצבים במיוחד בכדי ליצור את התמונה המושלמת.

לנגד עיניי עומד שביעות רצון הלקוחות שלי. החל מהחוויה הראשונה שלהם, שיחת הטלפון איתי ועד לקבלת התמונות אשר ינציחו רגעים קסומים מחייהם.

כבעלת עסק, אני מעריכה את הלקוחות שלי מאוד ומקפידה על מתן רמה גבוהה של שירות לקוחות אישי ומציעה מגוון רחב של מוצרים באיכות גבוהה שהם תוספות מדהימות לכל בית. אשמח לשמוע ממך כדי ללמוד ולהכיר אותך ואת משפחתך וביחד נתחיל לבנות מערכת היחסים!

צרי עימי קשר עוד היום לקבלת מידע נוסף

הגר רפאלי